Fiorentina bën goditjen e madhe

Futboll

Fiorentina bën goditjen e madhe

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 17:24
Fiorentina bën goditjen e madhe

Fiorentina bën goditjen e madhe, firmos me titullarin e Argjentinës!

Fiorentina bën goditjen e madhe në merkato.

Skuadra vjollcë ka zyrtarizuar afrimin e Nicolas Gonzales, sulmuesit të kombëtares argjentinase, kartoni i të cilit u ka kushtuar plot 27 milionë euro, para që kanë shkuar në arkat e Shtuttgart.

Nico Gonzales i cili aktualisht është i impenjuar me kombëtaren argjentinase në Copa America ka firmosur një kontratë 5-vjeçare me Fiorentinën dhe mund të konsiderohet pa frikë si goditja e madhe e klubit vjollcë në këtë merkato verore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat