Ja ballafaqimet e të tetës së finales së Kampionatit Evropian

Futboll

Ja ballafaqimet e të tetës së finales së Kampionatit Evropian

Nga: K.G. Më: 23 qershor 2021 Në ora: 23:13
Ja ballafaqimet e të tetës së finales së Kampionatit Evropian

Ballafaqimet e të tetës së finales së Kampionatit Evropian, ndeshjet e para luhen të shtunën. 

Të shtunën takohen Uellsi me Danimarkën dhe Italia me Austrinë.

Çiftet e tetës së finales

Me 26 qershor 
Uellsi-Danimarka 18.00
Italia - Austria 21.00

Me 27 qershor 
Holanda - Republika e Çekisë 18.00
Belgjika – Portugalia 21.00

Me 28 qershor 
Kroacia - Spanja 18.00
Franca – Zvicra 21.00

Me 29 qershor
Anglia – Gjermania 18.00
Suedia – Ukraina 21.00
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat