Kosova e zhvillon sot stërvitjen finale

Futboll

Kosova e zhvillon sot stërvitjen finale

Më: 4 shtator 2021 Në ora: 11:07
Kosova e zhvillon sot stërvitjen finale

Kosova duket më e motivuar se kurrë. Dardanët pas fitores në Gjeorgji, sot zhvillojnë stërvitjen e fundit para duelit të nesërme që e luajnë me Greqinë në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Ekipi i drejtuar nga Bernard Challandes do të zbres në fushë nga ora 19:30 për t’i nisur stërvitjet, ndërsa gjysmë ore më herët tekniku zviceran do të mbajë një konferencë për shtyp ku do të flas për pritshmëritë e kësaj ndeshjeje.

Të kujtojmë se po të njëjtën dite edhe ekipi kombëtar grek do ta zhvillojë një stërvitje në stadiumi “Fadil Vokrri.

Ndeshja Kosovë – Greqi luhet nga ora 20:45.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat