Formacionet zyrtare: Prishtina – Feronikeli

Futboll

Formacionet zyrtare: Prishtina – Feronikeli

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 14:26
Foto ilustrim

Feronikeli dhe Prishtina do të jetë një ndeshje mjaft interesante për tu ndjekur.

Prishtina e cila e arriti fitoren e parë javën e kaluar, do të kërkojë të vazhdoj këtë ecuri, gjersa Feronikeli pas humbjes nga Malisheva kërkon të kundërpërgjigjet me fitore.

Tashmë janë publikuar formacionet e të dyja skuadrave.

Feronikeli: Smakiqi, Pllana, Lladrovci, Ahmeti, Bejta, Maliqi, Shabani, Prokshi, Elshani, Gashi, Kastrati.

Prishtina: Nika, B. Krasniqi, Bekteshi, Mici, Abazi, Karabeci, Boshnjaku, E. Krasniqi, Mankenda, Kryeziu, Hoti.

Ndeshja fillon nga ora 15:00. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat