Negociatat janë në fazë finale

Futboll

Negociatat janë në fazë finale

Më: 2 tetor 2021 Në ora: 13:38
Negociatat janë në fazë finale

Bayern Munich nuk humb kohë dhe po tenton të rinovojë me një tjetër lojtar të rëndësishëm, pas firmave me Kimmich dhe Goretzka.

Bavarezët i kanë bërë një ofertë sulmuesi anësor, Serge Gnabry, disa javë më parë dhe sipas Fabrizio Romano ai është gati ta pranojë propozimin.

Negociatat janë në fazë finale dhe Gnabry pritet të ketë një kontratë të përmirësuar në aspektin financiar.

Marrëveshja aktuale e gjermanit me Bayern është e vlefshme deri më 30 qershor 2023.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat