Liridon Latifi: E dua shumë Korçën, kemi bërë krenare gjithë Shqipërinë me Skënderbeun

Futboll

Liridon Latifi: E dua shumë Korçën, kemi bërë krenare gjithë Shqipërinë me Skënderbeun

Më: 2 tetor 2021 Në ora: 19:21
Liridon Latifi: E dua shumë Korçën, kemi bërë krenare gjithë Shqipërinë me Skënderbeun

Ndeshja mes Skënderbeut dhe Vllaznisë është mbyllur në barazimin pa gola. Një përballje pa shumë histori sa i përket rasteve të krijuara teksa që në pjesën e parë u vu re një mbrojtje hermetike nga të dy skuadrat. Për të kaluar te rasti që do të mbahet mend nga këto 90 minuta.

Latifi, tha: “Kam kaluar kohë të mirë me Skënderbeun, kemi bërë krenar gjithë Shqipërinë me ato paraqitje. E dua shumë Korçën, megjithëse erdha si kundërshtar sot.

Më duartrokitën kur dola dhe duhet t’i falenderoj. Ishte shumë e vështirë ndeshja me Skënderbeun, janë mbrojtur mirë dhe na penalizoi kartoni i kuq. Megjithatë duhet të shohim para drejt objektivave tona për të fituar titullin kampion.

Nuk jam ende në 100% time, më mungon forca shtytëse që kam pasur si karakteristikë. Po punoj me trajner për këtë drejtim”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat