​Mourinho dhe Spalletti në një bisedë interesante në TV, kjo ishte pyetja provokuese e portugezit

Futboll

​Mourinho dhe Spalletti në një bisedë interesante në TV, kjo ishte pyetja provokuese e portugezit

Më: 4 tetor 2021 Në ora: 10:28
Jose Mourinho, Luciano Spalletti

Trajneri i Romës, Jose Mourinho ka bërë shaka me atë të Napolit, Luciano Spalletti, pas një fitoreje tjetër të dielën.

Mourinho dhe Spalletti dolën së bashku në TV, të dy në humor të shkëlqyeshëm pas një fundjave të suksesshme, dhe Mourinho përshëndeti ish -trajnerin e Interit.

"Punë e shkëlqyeshme, Spallettone! Dëshironi t’i fitoni të gjitha ndeshjet? ”, Pyeti Mourinho Spallettin në lidhjen direkte në “DAZN”.

Spalletti u përgjigj: "Të shohim, ti je i rrezikshëm".

Pas pushimit ndërkombëtar, Napoli vazhdon me ndeshjen në shtëpi kundër Torinos, para se të udhëtojë te Roma më 24 tetor.

Trajneri i “Giallorossëve” e pati atë lojë në mendje kur foli me Spallettin dhe tha: "Sipas mendimit tim, ju duhet të humbni ndeshjen e ardhshme në udhëtim".

Napoli qëndron i pari në Serie A me shtatë fitore në shtatë ndeshje, ndërsa Roma është gjashtë pikë prapa tyre në vendin e katërt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat