Te Chelsea nuk ka vetëm një çështje

Futboll

Te Chelsea nuk ka vetëm një çështje

Më: 8 tetor 2021 Në ora: 15:01
Te Chelsea nuk ka vetëm një çështje

Te Chelsea nuk ka vetëm një çështje “Rudiger” në mbrojtje, sepse edhe Andreas Christensen është në fund të kontratës me klubin, por ndryshe nga shoku i skuadrës, gjërat janë në drejtimin e duhur.

Mbrojtësi danez është pranë akordit për rinovimin e kontratës me “blutë” e Londrës teksa e pranoi vetë se negociatat po shkojnë mire, pa hyrë në detaje.

Ai pohoi se ndihet mirë te Chelsea.

Dëshira e tij është të vazhdojë të luajë me këtë fanellë për trofe të rëndësishëm.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat