Mbyllet pjesa e parë, Liverpooli në epërsi kundër Watford

Futboll

Mbyllet pjesa e parë, Liverpooli në epërsi kundër Watford

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 14:26
Foto ilustrimKa përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes Watford e Liverpool, ku pas 45’ minutave lojë skuadra mysafire gjen vetën në epërsi prej dy golave.

Fillimisht, rezultatin e zhbllokoi sulmuesi anësorë Sadio Mane, i cili shënon për 1:0 në minutën e 9’ të ndeshjes.

Epërsinë për “Të Kuqtë” e dyfishoi sulmuesi brazilian Roberto Firmino, i cili shënon në minutën e 37’ për 2:0.

Rezultati pas pjesës së parë është 2:0 në favor të Liverpoolit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat