Shehi: Me Partizanin s’ka favorit

Futboll

Shehi: Me Partizanin s’ka favorit

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 23:04
Shehi: Me Partizanin s’ka favorit

Trajneri Orges Shehi ishte mjaft i kënaqur me 3 pikëshin e marrë ndaj Teutës, që e ngjit Tiranën në krye të kampionatit duke marrë arratinë nga rivalët e tjerë.

Pas ndeshjes, Shehi u shpreh: 

"Ndeshja: Për situatën që kaluam ishim të vetëdijshëm për të gjithë lojtarët që do të kishim në dispoziocn.

Filluam që të hënën kur u plotësuam, luajtëm me këtë vendosje për t’iu përshtatur kundërshtarit dhe nevojave tona pasi ishim në situatë alarmante".

"Derbi nuk ka favorit asnjëherë, edhe kur skuadra janë poshtë. Për derbin të gjithë mendojmë që pas fitores të sotme do mendoj për derbin, është ndeshje speciale për të bërë krenar veten e tyre, familjen dhe tifozët".

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat