Mund të ketë një aleat befasues për Juventusin

Futboll

Mund të ketë një aleat befasues për Juventusin

Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 17:59
Mund të ketë një aleat befasues për Juventusin

Mund të ketë një aleat befasues për Juventusin në lidhje me lamtumirën e mundshme të Aaron Ramsey.

Sipas ESPN, një zgjidhje që mund të kënaqë bardhezinjtë dhe lojtarin mund të vijë nga interesimi i Jurgen Klopp dhe i Liverpool-it të tij për mesfushorin.

Në fakt, duket se Ramsey pëlqehet nga trajneri gjerman prej kohësh.

Madje, Klopp duket se e ka ndjekur me vëmendje që nga momenti i largimit të futbollistit nga Arsenal-i, sepse është i bindur për cilësitë e tij.

Zgjidhja e mundshme e kontratës mes uellsianit dhe Zonjës së Vjetër mund të nxitet pikërisht nga ky interes i rëndësishëm i Të Kuqve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat