Formacionet zyrtare: Feronikeli – Ballkani

Futboll

Formacionet zyrtare: Feronikeli – Ballkani

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 12:37
Formacionet zyrtare: Feronikeli – Ballkani

Superliga e Kosovës vazhdon sot me tri ndeshjet e radhës, në kuadër të xhiros së 16-të, shkruan Insporti.

Ballkani do të luan në udhëtim te skuadra e fundit në tabelë, Feronikeli, që ka dhjetë pikë.

 Feronikeli kërkon shpëtimin, Ballkani kreun e Superligës.

Formacionet zyrtare:

Feronikeli: Smakiqi, Lladrovci, Pllana, Morina, Shala, Elshani, Shabani, Prokshi, Cërvadiku, Rexhepi, Gashi. Kryetrajneri: Faruk Elshani

Ballkani: Frashëri, Gashi, Jashanica, Ar. Thaqi, As. Thaqi, Hoxha, Sinani, Korenica, Gripshi, Krasniqi, Solomon. Kryetrajneri: Bekim Isufi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat