Donnarumma: Nuk kemi as konfliktin më të vogël

Futboll

Donnarumma: Nuk kemi as konfliktin më të vogël

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 13:53
Donnarumma: Nuk kemi as konfliktin më të vogël

Gianluigi Donnarumma, portieri i PSG-së, i intervistuar nga “France Football” mohoi çdo lloj konflikti me kolegun dhe shokun e skuadrës, Keylor Navas:

“Jemi miq, gjithçka shkon mirë mes nesh. Keylor dhe unë jemi të bashkuar, si e gjithë dhoma e zhveshjes.

Nuk kemi as konfliktin më të vogël, ne jemi dy djem të qetë dhe të respektueshëm.

Ndodh që njerëzit flasin dhe fillojnë të imagjinojnë situata të çuditshme, por ato nuk korrespondojnë me realitetin”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat