Marrëveshja është një hap larg

Futboll

Marrëveshja është një hap larg

Më: 21 dhjetor 2021 Në ora: 17:27
Marrëveshja është një hap larg

Marrëveshja është një hap larg, United “djeg” konkurrencën me 10 mln sterlina!

Manchester United është një hap larg Boubacar Kamara, mesfushor 22-vjeçar në pronësi të Marseille.

Kontrata e lojtarit me klubin francez skadon në qershor dhe Kamara duket se nuk ka ndërmend ta rinovojë.

Djajtë e Kuq kanë gati një ofertë prej 10 milionë sterlinash për të djegur konkurrencën në janar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat