Konflikti i shqiptarit që entuziazmoi tifozët e Espanyolit

Futboll

Konflikti i shqiptarit që entuziazmoi tifozët e Espanyolit

Më: 1 janar 2022 Në ora: 16:18
Konflikti i shqiptarit që entuziazmoi tifozët e Espanyolit

31 dhjetor nuk ishte i lirë dhe ditë feste për Keidi Baren, të paktën jo jashtë fushës.

Mesfushori shqiptar u thirr në detyrë dhe luajti nga minuta e parë ndaj Valencias, atje ku ishte një nga lojtarët më të mirë të takimit.

Për fatin e mirë, Espanyoli fitoi me shifrat 1:2 dhe festa ishte e madhe edhe për Keidi Baren.

Mesfushori shqiptar rrëmbeu edhe njëherë dashurinë e tifozëve me gjaknxehtësinë e tij dhe mënyrën sesi u përgjigjet shpeshherë rivalëve që duan ta nxjerrin nga vetja.

Gomez e tejkaloi gjuhën në komunikimin me Baren dhe ky i fundit, nuk i la asgjë pas duke iu përgjigjur dhe ballafaquar para fytyrës së lojtarit të Valencias.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat