Ndërpreu bashkëpunimin me Teutën

Futboll

Ndërpreu bashkëpunimin me Teutën

Më: 13 janar 2022 Në ora: 12:45
Ndërpreu bashkëpunimin me Teutën

Ndërpreu bashkëpunimin me Teutën, portieri firmos në Maqedoninë e Veriut!

Bobi Celeski pak ditë më parë u largua nga Teuta teksa aktualisht portieri është bërë lojtari i ri i skuadrës së FK Skopjes në Superligën e Maqedonisë së Veriut.

24-vjeçari nuk arriti dot që të shfaqte të gjithë potencialin e tij në këtë sezon me fanellën e durrsakëve teksa u largua nga Teuta ku fitoi dhe një titull kampion.

Përveç Teutës dhe Makedonijas ai gjithashtu ka mbajtur veshur edhe fanellën e Grosetos në Itali.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat