Osmani largohet nga Vushtrria

Futboll

Osmani largohet nga Vushtrria

Nga: K.G. Më: 19 janar 2022 Në ora: 18:03
Osmani largohet nga Vushtrria

Futbollisti Përparim Osmani ndan rrugët me klubin e Vushtrrisë.

Ai nuk ka treguar se ku do të vazhdojë karrierën por ka konfirmuar se ka ndërprerë bashkëpunimin.   

“Nga sot kam vendosur të ndërpres  bashkëpunimin me FC Vushtrria.

Falënderoj bashkëlojtarët, grupin e tifozëve Forca, trajnerët dhe ju dëshiroj suksese dhe rikthim në Superligë”, njofton Osmani.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat