Një italian do të jetë krahu i djathtë i Ramadanit

Futboll

Një italian do të jetë krahu i djathtë i Ramadanit

Më: 19 janar 2022 Në ora: 18:24
Një italian do jetë krahu i djathtë i Ramadanit!

Një italian do të jetë krahu i djathtë i Zekerija Ramadanit te Egnatia.

Klubi rrogozhinas ka zyrtarizuar afrimin e Francesco Vitobellos me një postim në faqen zyrtare.

Italiani 33-vjeçar e ka nisur prej vitesh punën si asistent teksa në karrierën e tij të deritanishme ka punuar për 2 vite te Erzeni i Shijakut nga 2016 në 2018-ën, më pas ka kaluar te Teuta ku ka qëndruar dy vite të tjera ndërkohë që ka provuar të punojë edhe te Ballkani në Kosovë ndërsa në gjysmën e parë të këtij sezoni ka qenë pjesë e stafit të Bledi Shkëmbit te Dinamo.

Te Egnatia Vitobello do të jetë krahu i djathtë i trajnerit Zekerija Ramadani.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat