Vdes ish-gazetari i njohur sportiv

Futboll

Vdes ish-gazetari i njohur sportiv

Më: 23 janar 2022 Në ora: 15:22
Murat Aruçi

Në moshën 65-vjeçare ka vdekur gazetari i njohur, Murat Aruçi.

Pas betejës me një sëmundje të rëndë, ish-gazetari sportiv vdiq sot.

Ai ishte ish-korrespodent i “Panorama Sport” për disa vite.

Një lajm i trishtë ky jo vetëm për gazetarinë shqiptare, por edhe për botën e futbollit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat