Napoli binshëm, Rrahmani shënon, Veseli “skuqet”

Futboll

Napoli binshëm, Rrahmani shënon, Veseli “skuqet”

Më: 23 janar 2022 Në ora: 17:03
Napoli binshëm, Rrahmani shënon, Veseli “skuqet”

Napoli po fiton bindshëm 4:1 kundër Salernitana-s në javën e 23-të të Serisë A.

Protagonistë edhe dy shqiptarët e sfidës, njëri për mirë dhe tjetri për keq.

Rrahmani ka shënuar golin e tretë të Napoli-t, ndërsa Veseli është ndëshkuar me kartonin e dytë të verdhë pas një prekje të topit me dorë në zonën e rreptësisë.

Te pika e bardhë është oaraqitur Insigne, i cili nuk ka gabuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat