Futbollistja më tërheqëse në botë ka konfirmuar lidhjen e saj

Futboll

Futbollistja më tërheqëse në botë ka konfirmuar lidhjen e saj

Më: 27 janar 2022 Në ora: 11:29
Futbollistja më tërheqëse në botë ka konfirmuar lidhjen e saj

Dashuria mes futbollistes atraktive Alicia Lehmann dhe futbollistit Douglas Lewis, u gjend në fokus të mediave britanike pasi zviceranja publikoi një foto në të cilën ajo deklaronte dashurinë e saj.

Alicia Lehmann, e cila luan për Aston Villa, shpesh përshkruhet si futbollistja më tërheqëse në botë. Ajo doli në qendër të vëmendjes së publikut pasi mediat britanike raportuan në nëntor të vitit të kaluar se ajo ishte ndarë me shoqen e skuadrës Ramona Bachmann nga kombëtarja zvicerane.

Lidhja e tyre zgjati më shumë se tre vjet, por aktualisht Lehmann është i dashuruar me lojtarin e kombëtares braziliane Douglas Luis.

 Sipas fotos me një puthje pasionante, mund të konkludohet se Lehmann është dashuruar si kurrë më parë. Në foton e tyre të parë të përbashkët, ai tha se e dashuron futbollistin brazilian.

Ndryshe, Luis konsiderohet si një nga lojtarët më të mirë te Aston Villa, ku mund të mos qëndrojë shumë gjatë. Lojërat e tij po tërheqin vëmendjen dhe vlera e tij në Transfermarkt është 35 milionë euro. Ai ka luajtur 9 herë për Brazilin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat