Bën propozimin e çuditshëm për yllin e Argjentinës

Futboll

Bën propozimin e çuditshëm për yllin e Argjentinës

Më: 31 mars 2022 Në ora: 11:44
Bën propozimin e çuditshëm për yllin e Argjentinës

Argjentina mori një barazim në transfertë përballë Ekuadorit, në sfidën e fundit të kualifikueseve të Botërorit “Katar 2022”.

Një vëmendje të madhe në këtë sfidë mori dhe një tifoz i Ekuadorit që ndodhej në shkallët e stadiumit, i cili kishte një propozim për mesfushorin e Argjentinës, Rodrigo De Pol.

Në një banderolë, ai shkruante: “De Pol, fanellën tënde në këmbim të vitheve të kushërirës time” dhe në krah të tij ishte një vajzë që tregonte vithet e saj, ku sipër kishte një banderolë tjetër që shkruante:

“Unë jam kushërira”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat