Shpërthen në lot pas ndeshjes!

Futboll

Shpërthen në lot pas ndeshjes!

Më: 27 prill 2022 Në ora: 23:14
Shpërthen në lot pas ndeshjes!

Një gafë e rëndë e portierit Radiu në minutën e 81-të në sfidën ndaj Bolonjës, mund t’i kushtojë humbjen e titullit kampion Interit të Simone Inzagit, kur kanë mbetur edhe 4 ndeshje nga fundi i kampionatit.

Vendasit e Mihajloviçit, triumfuan me rezultatin 2-1, duke i dhënë një goditje të rëndë interistëve. Në fund të takimit, portieri i Interit, Radu, shpërtheu në lot duke u ndjerë fajtor për këtë humbje.

Ndërkohë që shoku i skuadrës, holandezi Dumfris, përpiqet ta ngushëllojë bashkë me Korrean, portierin e ri.

Në një moment, Dumfris shihet teksa bllokon kamerën, për të mos filmuar momentin kur rumuni Radu është duke lotuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat