Lorik Cana në mbështetje të te rinjve Dardanë në Romë

Futboll

Lorik Cana në mbështetje të te rinjve Dardanë në Romë

Nga: K.G. Më: 18 maj 2022 Në ora: 15:47
I pari majtas është kapiteni i U-19, Blerjon Avdimetaj, në mes Etnik Bruti dhe Lorik Cana në të djathtë.

Kombëtarja e Kosovës U-19, me selektorin Ramiz Krasniqi, po marrin pjesë në turneun “Roma Caput Mundi”

Futbollistët e rinj Dardanë i ka vizituar ish futbollisti i mirënjohur Lorik Cana.

Ai ka postuar një fotografi me djemtë e rinj të Kombëtares së Kosovës.

I pari majtas është kapiteni i U-19, Blerjon Avdimetaj, në mes Etnik Bruti dhe Lorik Cana në të djathtë.

Vizita e Canës ka motivuar edhe më shumë djelmoshat e rinj, ku e bënë edhe shqiponjën dykrenare.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat