Vushtrria është skuadër vendase në barazhin ndaj Malishevës

Futboll

Vushtrria është skuadër vendase në barazhin ndaj Malishevës

Më: 24 maj 2022 Në ora: 13:32
Vushtrria është skuadër vendase në barazhin ndaj Malishevës

Vushtrria është skuadër vendase në barazhin ndaj Malishevës!

Në ambientet e Federatës së Futbollit të Kosovës është hedhur shorti për ndeshjen e barazhit.

Skuadra nga Liga e Parë, Vushtrria do të jetë në cilësinë e nikoqirit në këtë sfidë.

Dueli i barazhit mes Vushtrrisë dhe Malishevës do të zhvillohet të shtunën e 28 majit me fillim nga ora 16:00.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat