Reja befason sulmuesin e kampionëve

Futboll

Reja befason sulmuesin e kampionëve

Më: 25 maj 2022 Në ora: 15:28
Reja befason sulmuesin e kampionëve

Kombëtarja Shqiptare do të luajë në qershor ndaj Islandës dhe Izraelit ndeshjet e Nations League.

Për këto takime akoma nuk është shpallur lista se cilët do të jenë të grumbulluarit e Edi Rejës, kush do të jenë lojtarët e thirrur në aksion nga italiani.

Në “Abissnet Superiore” Reja ka surprizuar bomberin e kampionëve të Tiranës, teksa ka preferuar t’i dërgojë ftesë për dy ndeshjet e qershorit.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë klubi i kryeqytetasve nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ku tregohet se Taulant Seferi do të vihet nënurdhrat e Rejës, ndërsa bashke me sulmuesin ka marrë një ftesë edhe Erion Hoxhallari.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat