“Forca Roma!”, bukuroshet italiane “pushtojnë” Tiranën

Futboll

“Forca Roma!”, bukuroshet italiane “pushtojnë” Tiranën

Më: 25 maj 2022 Në ora: 20:31
Tifozet italiane “pushtojnë” Tiranën

Bukuroshet italiane kanë vendosur të ndjekin nga afër ndeshjen e madhe të Conference League e cila do të mbahet sot në orën 21:00 në stadiumin “Air Albania”.

Tirana është mbushur me tifozë, të cilët kanë vendosur të shijojnë në maksimum këtë finale.

Nuk munguan as vajzat italiane, teksa shihen të entuziazmuara nga atmosfera festive.

Ndërsa janë pyetur nëse i frikësohen situatës së krijuar në rrugët e Tiranës, ato shprehen se nuk kanë frikë dhe do të vijojnë të bëjnë tifozeri për Romën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat