Shabani lufton për medalje të bronztë në Kampionatin Evropian 

Futboll

Shabani lufton për medalje të bronztë në Kampionatin Evropian 

Nga: K.G. Më: 25 maj 2022 Në ora: 21:57
Shabani lufton për medalje të bronztë në Kampionatin Evropian 

Karateisti Elhami Shabani po tregon formë të lartë në Kampionatin Evropian.

Shabani është kualifikuar në zonën e medaljeve, një sukses i madh.

“Paraqitje e dinjitetshme sot në Kampionatin Evropian për senior në karate nga të gjithë garuesit.

Presim angazhim maksimal edhe nga kategoritë e nesërme si dhe luftat ekipore.

Të gjithë në përkrahje të kampionit Elhami Shabani i cili me sukses u plasua në zonën e medaljeve.

Ditën e shtunë lufton për medaljen e bronztë europiane”, njofton FKK.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat