Pogba: E dini sa është ora...

Futboll

Pogba: E dini sa është ora...

Më: 26 maj 2022 Në ora: 17:45
Pogba: E dini sa është ora...

Shumë herë Paul Pogba ka lënë përshtypje me prerjet e flokëve. Ose pozitive ose negative.

Mirëpo, tani nuk ka bërë asgjë të çuditshme në flokët e tij, i ka lyer biond. Por postimi i tij më vonë tregoi Juventusin.

Francezi ka kontratë me Manchester United deri në fund të qershorit. Dhe mesa duket do të largohet nga “djajtë e kuq” dhe do të niset sërish drejt Italisë. 

E dini sa është ora”, ka shkruar Pogba, ndërsa parukierja e tij ka shkruar në komentet e #Pogback me një hashtag dhe dy rrathë bardh e zi.

Mirëpo, pas pak e fshiu dhe e zëvendësoi me: “Pogback to blonde”, pra një rikthim në bjond.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat