Me kë është Kosova në grup?

Futboll

Me kë është Kosova në grup?

Më: 2 qershor 2022 Në ora: 17:40
Me kë është Kosova në grup?

Kosova luan me Qipron sonte në kuadër të Ligës së Kombeve. 

Ndeshja fillon nga ora 18:00. 

Në të njëjtin grup me Kosovën e Qipron janë edhe Irlanda e Veriut e Greqia. 

Një grup jo edhe i lehtë por jo edhe i pakalueshëm.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat