Oferta në Angli për Moise Kean

Futboll

Oferta në Angli për Moise Kean

Më: 24 qershor 2022 Në ora: 11:45
Oferta në Angli për Moise Kean

Siç thekson Di Marzio, Kean ka dy dalje në Angli.

Edhe pse aventura e tij te Everton nuk ka qenë aq e frytshme sa ai priste, si Fulham ashtu edhe Nottingham Forest, të promovuar së fundmi në Premier League, janë paraqitur si alternativa për sulmuesin.

Disa destinacione që nuk i pëlqejnë futbollistit.

Në këtë kuptim, planet e Moise Kean nuk kalojnë përmes zbarkimit në skuadrat që sapo janë promovuar, por ai do të presë dhe do të kërkojë një ofertë më të mirë nëse largohet nga Allianz Stadium. Juventus vazhdon të formojë një revolucion në sulm.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat