Cili do të jetë kapiteni i ri i Interit në mungesë të Handanoviç?

Futboll

Cili do të jetë kapiteni i ri i Interit në mungesë të Handanoviç?

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 13:24
Cili do të jetë kapiteni i ri i Interit në mungesë të Handanoviç?

Përveç merkatos në hyrje dhe dalje te Interi ka dhe një çështje tjetër për tu zgjidhur, ajo e kapitenit të skuadrës në rast të mungesës së Samir Handanoviç në 11-shen titullare.

Me ardhjen e portierit kamerunas, Andre Onana gjithçka është e hapur dhe ende nuk dihet se cili nga dy gardianët do të mbrojë katërkëndëshin e zikaltërve.

Sipas asaj që raporton e përditshmja sportive italiane “TuttoSport”, janë dy lojtarë që janë në garë për një shirit kapiteni, Marselo Brozoviç dhe Nikolo Barela.

E përdishtmja e njohur sportive e ka titulluar, “Një shirit për të dy”, ku edhe vetë drejtuesit e Interit janë në dyshim se cili do të jetë zv.kapiteni i sezonit të ardhshëm i zikaltërve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat