Shfaqet pista e papritur për Neymarit

Futboll

Shfaqet pista e papritur për Neymarit

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 19:50
Neymar

E ardhmja e Neymar Jr nuk eshte me e sigurte ne Paris dhe duket se tashme Nasser Al-Khelaifi eshte gati edhe te sakrifikoje shume para vetem qe mos e shohe me ne ekip pasi duket se eshte lodhur me “dembelizmat” e tij…

Shume skuadra interesohen por rroga e lojtarit mbetet tepet e larte, vetem nese ate e paguan pjeserisht PSG. Santos heton terrenin për Neymar, në dritën e lajmeve të bujshme të publikuara këto ditë në Spanjë, të cilat do të shihnin Paris Saint-Germain-in që ta vendoste sulmuesin në derë.

Sipas raportimeve të UOL Eporte, babai i sulmuesit është kontaktuar nga klubi që e ka hedhur në mesin e profesionistëve, duke mohuar lajmet se do ta shihte të largohej nga Parisi.

Kontaktet mes palëve kanë qenë të rregullta prej disa kohësh, me Santos që ëndërron që një ditë të shohë kampionët e tij të kthehen. Megjithatë, një rikthim i O Ney në Brazil në këtë moment duket shumë i komplikuar.

Nderkohe, Thiago Silva ka shprehur deshiren qe ta shohe me fanelen e Chelsea, kurse Juventusi gjithashtu mund te kthehet ne nje piste teper te nxehte ne muajt ne vazhdim. Neymar eshte me pushime momentalisht...

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat