Kështu punohet me portierët e rinj në Trepçën ‘89

Futboll

Kështu punohet me portierët e rinj në Trepçën ‘89

Nga: K. Goca Më: 1 korrik 2022 Në ora: 16:16
Kështu punohet me portierët e rinj në Trepçën ‘89

Klubi i futbollit Trepça ’89 e Mitrovicës i kushton rëndësi të madhe gjeneratave të reja

Në klubin me renome punohet me zell edhe me portierë të rinj, duke i përgatitur për të ardhmen. 

Trajneri i portierëve Enver Salihi punon me intensitet të shtuar me portierët e rinj, të cilët kanë talent të madh.

Synimi tij është që t’i përgatitet në mënyrën më të mirë. Trepça ’89 është rikthyer në elitën e futbollit të Kosovës. 

FC Trepça ’89 edhe me juniorë është rikthyer në elitë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat