Juventusi nuk e lëshon lehtë De Ligtin!

Futboll

Juventusi nuk e lëshon lehtë De Ligtin!

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 14:19
De Ligt

Juventusi nuk e lëshon lehtë De Ligtin!

Çelsi duket se nuk ka ndërmend që të heqë dorë nga afrimi i mbrojtësit të Juventusit, Matijas De Ligt, por as “Zonja” nuk mendon që ta lëshojë kaq shpejt holandezin.

“Blutë” e Londrës dërguan një tjetër ofertë drejt bardhezinjve, e cila shkonte deri në 80 milionë euro.

Gjithsesi dhe kjo ofertë është kthyer mbrapsht nga drejtuesit e Juventusit, të cilët nuk kanë ndërmend që ta lirojnë atë pa të paktën 100 milionë euro, edhe pse dëshira e De Ligtit është që të largohet nga Torino.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat