Kjo është nota për Granit Xhakën

Futboll

Kjo është nota për Granit Xhakën

Nga: K. Goca Më: 5 gusht 2022 Në ora: 23:42
Pamje nga ndeshja

Arsenali ka shënuar fitore me rezultat 2:0 në konak të Crystal Palace-s, në javën e parë të Premier League në futboll.

Futbollisti nga Kosova, Granit Xhaka, reprezentues i Zvicrës, u paraqit standard duke kontribuar për fitoren e Arsenalit.  

Xhaka është vlerësuar me notën 7.1 nga faqja e specializuar për statistika “Soffascore”.

Image

Notat

Lojtar i ndeshjes është Joachim Anderson i Crystal Palace-s, me notën 7.9.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat