Klubi i Serie A troket në derë për Ardian Ismajlin!

Futboll

Klubi i Serie A troket në derë për Ardian Ismajlin!

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 11:14
Ismajli

Klubi i Serie A troket në derë për Ardian Ismajlin!

Ardian Ismajli e kaloi pjesën dërrmuese të sezonit të shkuar në stol.

Mbrojtësi shqiptar nuk ishte I preferuari i Andreaxolit, por me largimin e këtij të fundit situata ka ndryshuar.

“La Nazione” zbulon se Salernitana ka trokituar në derën e Empolit për të kërkuar shërbimet e lojtarit të Kombëtares, por në fund ka marrë vetëm një “jo” si përjigje.

Klubi toskan e konsideron Ismajlin si të pashitshëm për momentin dhe deri në çastin që nuk është gjendur një pasardhës i denjë për të përgjigja për shitjen e tij do të jetë “JO”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat