Klaksvik - Ballkani, formacionet

Futboll

Klaksvik - Ballkani, formacionet

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 18:41
Formacionet

Klaksvik - Ballkani, formacionet!

Ballkani i Ilir Dajës do të tentojë të sigurojë kualifikimin për në fazën “play-off” të Ligës së Konferencës në ndeshjen e kthimit ndaj Klaksvikut në transfertë.

Skuadra e Kosovës vjen në këtë sfidë me avantazhin e një goli pas fitores në ndeshjen e parë më rezultatin 3-2.

Vendasit nga ana tjetër do të kërkojnë të shfrytëzojnë maksimalisht mbështetjen e publikut vendas për të realizuar përmbysjen.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat