Ziyech, gati ta ulë pagën, vetëm për të kaluar te Milani

Futboll

Ziyech, gati ta ulë pagën, vetëm për të kaluar te Milani

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 11:58
Hakim Ziyech

Hakim Ziyech është gati që ta ulë pagën, nëse është nevoja, vetëm për të kaluar te Milani.

Anësori dëshiron të ndërrojë ambient sa më shpejt që është e mundur dhe “kuqezinjtë” po cilësohen si destinacioni më i mirë për të.

Marokieni aktualisht fiton 100 mijë funte në javë me Chelsean.

Në anën tjetër, Milani është duke vuajtur për një anësor kualitativ, pasi Salemaekers dhe Messias nuk janë në nivelin e duhur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat