Përballet me disa shqetësime

Futboll

Përballet me disa shqetësime

Më: 18 gusht 2022 Në ora: 12:59
Përballet me disa shqetësime

Trajneri i Bajernit, Julian Nagelsman përballet me disa shqetësime në prag të ndeshjes së javës së tretë në Bundesligë, këtë fundjavë përballë Bohumit.

Me shumë gjasa ai ka humbur shërbimet e Serxh Gnabrisë, i cili u dëmtua përballë Volfsbugut. Kjo e ka detyruar trajnerin Julian Nagelsman të mendojë për modifikime në formacion.

Në Gjermani prisnin që ai t’i besonte Leroj Sane, zëvendësuesi i Gnabrisë në takimin ndaj Volfsburgut, por me sa duket sulmuesi i kombëtares gjermane vazhdon të humbasë kuota dhe besimin e trajnerit të ekipit.

Me kthimin e Komanit nga pezullimi dhe me një Musiala në formë të shkëlqyer, për Sanenë ka vend vetëm në stol. Kjo ka rënë në sy dhe në seancën e djeshme të stërvitore të Bajernit ku ai është rreshtuar me skuadrën e rezervave.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat