Ballkani “blindon” trajnerin Ilir Daja, rinovon për dy vite

Futboll

Ballkani “blindon” trajnerin Ilir Daja, rinovon për dy vite

Më: 28 shtator 2022 Në ora: 17:45
Daja

Ballkani “blindon” trajnerin Ilir Daja, rinovon për dy vite!

Ballkani nuk ka pritur shumë nga fitorja e duelit me Malishevën dhe ka njoftuar rinovimin e kontratës me trajnerin Ilir Daja.

Pasi fitoi titullin kampion dhe siguroi pjesëmarrjen në grupet e Conference League, drejtuesit e klubit nga Suhareka e kanë bindur të firmosë një marrëveshje të re.

Daja ka nënshkruar dhe do të jetë në krye të Ballkanit deri në vitin 2024.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat