Lajm i mirë për Milanin

Futboll

Lajm i mirë për Milanin

Më: 29 shtator 2022 Në ora: 17:44
Lajm i mirë për Milanin

Stefano Pioli ka marrë një tjetër lajm të mirë përpara ndeshjes të së shtunës ndaj Empolit në transfertë.

Skuadrës së Milan i është bashkuar në stërvitje një tjetër lojtar që prej kohësh ishte i dëmtuar.

Ante Rebic ka zhvilluar këtë të enjte pjesërisht stërvitje me pjesën tjetër të skuadrës së “Djallit”, si dhe stërvitje të diferencuar.

Pas rikthimit të Tonalit dhe Calabrias, në dispozicion të Piolit tashmë është vendosur edhe Rebic, ndërsa ende priten lajme nga Theo Hernandez dhe Mike Maignan.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat