Lacazette i drejtohet në shqip Granit Xhakës

Futboll

Lacazette i drejtohet në shqip Granit Xhakës

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 00:12
Alexandre Lacazette

Granit Xhaka ishte protagonist në fitoren që Arsenali arriti në derbi përballë Totenhemit, duke realizuar golin e 3:1.

Për mesfushorin shqiptar erdhën shumë lëvdata, pasi paraqitja e tij në ndeshje ishte fantastike.

Alexandre Lacazette i drejtohet në shqip Granit Xhakës! 

Image

Postimi i Lacazzetes

Ish-sulmuesi i Arsenalit, Alexandre Lacazette, ka zgjedhur që t’i drejtohet në shqip Xhakës, duke postuar një foto nga goli i tij dhe ku shkruan: “Vllau jem”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat