Lautaro mund të largohet nga Interi?

Futboll

Lautaro mund të largohet nga Interi?

Më: 6 tetor 2022 Në ora: 16:09
Lautaro

Lautaro Martinez mund të largohet nga Interi, pasi për lojtarin asnjëherë nuk kanë munguar ofertat për të ndryshuar ambient.

Argjentinasi ishte pranë largimit nga Interi edhe vitin e kaluar, por në fund vendosi të qëndronte në “San Siro”, ku sezonin e kaluar u bë lojtari kryesor pas largimit të Romelu Lukakut.

Në lidhje me një largim të mundshëm të sulmuesit ka folur edhe menaxheri i tij, Alejandro Camano, i cili nuk e ka përjashtuar një mundësi të tillë.

“Në të ardhmen mund të ndodhë gjithçka. Interi nuk është në momentin më të mirë, por është një klub i madh dhe Milano një vend i mrekullueshëm për të jetuar.

Askush nuk e përjashton faktin se klubet tjera e kërkojnë fuqishëm, por ai nuk e ka me nguti dhe dëshiron t’ia lë futbollit që t’i vendosë hapat e tij të radhës”, deklaroi menaxheri i Lautaros për “TyC Sports”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat