Kapet mat me një femër në Katar

Futboll

Kapet mat me një femër në Katar

Më: 30 nëntor 2022 Në ora: 17:40
Kapet “mat” me një femër në Katar

Sulmuesi brazilian Vinicius Junior është kapur mat me influenceren Julia Rodrigues.

Ata janë fotografuar në një darkë në Doha të Katarit.

Julia ndodhet në Katar për të parë ndeshjet e Brazilit në Kupën e Botës.

Ajo ka postuar disa foto në stadium gjatë ndeshjes së fundit dhe gjithashtu ka treguar se ka një fanellë të firmosur nga Vinicius.

Firma e sulmuesit u shoqërua me një dedikim të veçantë. Përveç numrit të përdorur nga sulmuesi në përzgjedhje, në fanellën e Julias është shkruar “Për dashurinë time”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat