Messi: Skuadra mori forcë pas penalltisë së humbur

Futboll

Messi: Skuadra mori forcë pas penalltisë së humbur

Më: 30 nëntor 2022 Në ora: 23:18
Messi

Pas fitores ndaj Polonisë, Lionel Messi foli për mediat, ku komentoi humbjen e penalltisë dhe kalimin në fazën me eleminim direkt të Kupës së Botës.

“Skuadra mori forcë pas penalltisë së humbur.

Ishim të bindur se do të fitonim, ishte thjesht çështje kohe përpara zhbllokimit të lojës.

Ndeshja shkoi ashtu siç donim ne.

Përsa i përket 1/16-ve, e dimë se do të jetë shumë e vështirë, por ndërkohë kemi bërë një hap tjetër.”,- u shpreh Messi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat