Tifozja kroate që po çmend sheikët e Katarit

Futboll

Tifozja kroate që po çmend sheikët e Katarit

Më: 2 dhjetor 2022 Në ora: 15:20
Tifozja

Tifozja kroate që po çmend sheikët e Katarit!

Tifozja kroate që po çmend sheikët e Katarit.

Këto janë tituj e mediave sportive dhe atyre rozë.

Ajo është bërë lajm botëror në botën sportive.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat