Larisa: Nëse fitojnë Botërorin, pozoj nudo...

Futboll

Larisa: Nëse fitojnë Botërorin, pozoj nudo...

Më: 8 dhjetor 2022 Në ora: 22:10
Larisa: Nëse fitojnë Botërorin, pozoj nudo...

Modelja paraguaiane, Larisa Rikuelme, ka premtuar se do të pozojë nudo nëse Brazili fiton Kupën e Botës 2022 në Katar.

Modelja Rikuelme, e cila u bë e famshme gjatë Botërorit 2010-të në Afrikën e Jugut, pasi mbante futur celularin mes gjoksit në stadium, është kthyer sërish.

Këtë here ka premtuar se do të pozojë nudo nëse Brazili fiton:

“Zgjodha Brazilin, sepse e dua atë dhe është gjithçka për mua”, u shpreh Larisa.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat