Barcelona synon fitoren e tretë radhazi kundër Gironas

Futboll

Barcelona synon fitoren e tretë radhazi kundër Gironas

Më: 28 janar 2023 Në ora: 15:18
Barcelona

Barcelona do të luajë sot në udhëtim te Girona, në kuadër të javës së 19-të në La Liga.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 16:15, në stadiumin “Municipal de Montilivi”.

Barcelona synon fitoren e tretë radhazi për të vazhduar kështu edhe me kryesimin në tabelë. Momentalisht Barça prin me 44 pikë, tri më shumë se Real Madridi.

Në anën tjetër, Girona është në pozitën e 12-të me 21 pikë të grumbulluara.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat