Plzen-Ballkani, fillon ndeshja

Futboll

Plzen-Ballkani, fillon ndeshja

Më: 21 shtator 2023 Në ora: 21:03
Foto nga vendi i ngjarjes

Ka filluar të zhvillohet minuta e parë e ndeshjes tejet interesante mes Viktoria Plzen dhe Ballkanit, e vlefshme kjo për fazën e grupeve të Ligës së Konferencës.

Për Ballkanin ky është edicioni i dytë me radhë në këtë garë, dhe do të synojë befasinë në Çeki e të dal me pikë nga ndeshja me Plzenin, raporton KosovaPress.

Ballkani dhe Viktoria Plzen gjenden në Grupin C të këtyre kualifikimeve

Së bashku me skuadrat si Dinamo Zagrebi dhe Astana. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat